MFR-25FBF52-80K6 Yageo
  • Available: 10,196
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFR-25FBF52-80K6 Yageo
    MFR-25FBF52-80K6 Yageo
    MFR-25FBF52-80K6 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFR-25FBF52-80K6 is described as RES 80.6K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE