MFR-25FBF52-4K87 Yageo
  • Available: 10,709
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFR-25FBF52-4K87 Yageo
    MFR-25FBF52-4K87 Yageo
    MFR-25FBF52-4K87 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFR-25FBF52-4K87 is described as RES 4.87K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM