MFR-25FBF52-24R9 Yageo
  • More about MFR-25FBF52-24R9 Yageo
    MFR-25FBF52-24R9 Yageo
    MFR-25FBF52-24R9 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFR-25FBF52-24R9 is described as RES 24.9 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"