MFR-25FBF52-1K13 Yageo
  • Available: 13,718
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFR-25FBF52-1K13 Yageo
    MFR-25FBF52-1K13 Yageo
    MFR-25FBF52-1K13 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFR-25FBF52-1K13 is described as RES 1.13K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A