MFR-25FBF52-12R7 Yageo
  • Available: 12,849
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFR-25FBF52-12R7 Yageo
    MFR-25FBF52-12R7 Yageo
    MFR-25FBF52-12R7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFR-25FBF52-12R7 is described as RES 12.7 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"