MFR-25FBF52-115K Yageo
  • Available: 17,134
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFR-25FBF52-115K Yageo
    MFR-25FBF52-115K Yageo
    MFR-25FBF52-115K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFR-25FBF52-115K is described as RES 115K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"