MFR-25FBF-52-26R7 Yageo
  • Available: 18,440
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFR-25FBF-52-26R7 Yageo
    MFR-25FBF-52-26R7 Yageo
    MFR-25FBF-52-26R7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFR-25FBF-52-26R7 is described as RES 26.7 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"