MFP-25BRD52-390R Yageo
  • Available: 16,871
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFP-25BRD52-390R Yageo
    MFP-25BRD52-390R Yageo
    MFP-25BRD52-390R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFP-25BRD52-390R is described as RES 390 OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Dfrobot
  • Description
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    View
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT