MFP-25BRD52-270R Yageo
  • Available: 16,755
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFP-25BRD52-270R Yageo
    MFP-25BRD52-270R Yageo
    MFP-25BRD52-270R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFP-25BRD52-270R is described as RES 270 OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE