MFP-25BRD52-20K Yageo
  • Available: 5,541
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFP-25BRD52-20K Yageo
    MFP-25BRD52-20K Yageo
    MFP-25BRD52-20K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFP-25BRD52-20K is described as RES 20K OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE