MFN-25FRF52-33R Yageo
  • More about MFN-25FRF52-33R Yageo
    MFN-25FRF52-33R Yageo
    MFN-25FRF52-33R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFN-25FRF52-33R is described as RES 33 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH