MFN-25FRF52-330R Yageo
  • More about MFN-25FRF52-330R Yageo
    MFN-25FRF52-330R Yageo
    MFN-25FRF52-330R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFN-25FRF52-330R is described as RES 330 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM