MFN-25FRF52-100R Yageo
  • More about MFN-25FRF52-100R Yageo
    MFN-25FRF52-100R Yageo
    MFN-25FRF52-100R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFN-25FRF52-100R is described as RES 100 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH