MCP100JR-4K7 Yageo
  • Part Number: MCP100JR-4K7
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 4.7K OHM 5% 1W MELF
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about MCP100JR-4K7 Yageo
    MCP100JR-4K7 Yageo
    MCP100JR-4K7 is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCP100JR-4K7 is described as RES SMD 4.7K OHM 5% 1W MELF. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL