MCP100JR-47R Yageo
  • Part Number: MCP100JR-47R
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 47 OHM 5% 1W MELF
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about MCP100JR-47R Yageo
    MCP100JR-47R Yageo
    MCP100JR-47R is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCP100JR-47R is described as RES SMD 47 OHM 5% 1W MELF. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM