MCF-25JR-56K Yageo
  • Part Number: MCF-25JR-56K
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 56K OHM 5% 1/4W MELF
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about MCF-25JR-56K Yageo
    MCF-25JR-56K Yageo
    MCF-25JR-56K is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCF-25JR-56K is described as RES SMD 56K OHM 5% 1/4W MELF. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM