MCF-25JR-22R Yageo
  • Part Number: MCF-25JR-22R
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 22 OHM 5% 1/4W MELF
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about MCF-25JR-22R Yageo
    MCF-25JR-22R Yageo
    MCF-25JR-22R is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCF-25JR-22R is described as RES SMD 22 OHM 5% 1/4W MELF. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM