LLC600JB-0R068 Yageo
  • More about LLC600JB-0R068 Yageo
    LLC600JB-0R068 Yageo
    LLC600JB-0R068 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. LLC600JB-0R068 is described as RES 0.068 OHM 6W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS