KNP1WSJR-52-5R1 Yageo
  • Available: 12,226
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP1WSJR-52-5R1 Yageo
    KNP1WSJR-52-5R1 Yageo
    KNP1WSJR-52-5R1 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP1WSJR-52-5R1 is described as RES 5.1 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    FOOT ELEMENT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V