KNP1WSJR-52-4R7 Yageo
  • Available: 13,483
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP1WSJR-52-4R7 Yageo
    KNP1WSJR-52-4R7 Yageo
    KNP1WSJR-52-4R7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP1WSJR-52-4R7 is described as RES 4.7 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH