KNP1WSJR-52-3R3 Yageo
  • Available: 7,797
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP1WSJR-52-3R3 Yageo
    KNP1WSJR-52-3R3 Yageo
    KNP1WSJR-52-3R3 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP1WSJR-52-3R3 is described as RES 3.3 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"