KNP1WSJR-52-330R Yageo
  • Available: 2,701
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP1WSJR-52-330R Yageo
    KNP1WSJR-52-330R Yageo
    KNP1WSJR-52-330R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP1WSJR-52-330R is described as RES 330 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE