KNP1WSJR-52-220R Yageo
  • Available: 55,561
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP1WSJR-52-220R Yageo
    KNP1WSJR-52-220R Yageo
    KNP1WSJR-52-220R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP1WSJR-52-220R is described as RES 220 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.