KNP1WSJR-52-16R Yageo
  • Available: 8,104
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP1WSJR-52-16R Yageo
    KNP1WSJR-52-16R Yageo
    KNP1WSJR-52-16R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP1WSJR-52-16R is described as RES 16 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH