KNP100JR-73-2R7 Yageo
  • Available: 33,291
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP100JR-73-2R7 Yageo
    KNP100JR-73-2R7 Yageo
    KNP100JR-73-2R7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP100JR-73-2R7 is described as RES 2.7 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.