KNP100JR-73-22R Yageo
  • Available: 11,086
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP100JR-73-22R Yageo
    KNP100JR-73-22R Yageo
    KNP100JR-73-22R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP100JR-73-22R is described as RES 22 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.