KNP100JR-73-1R3 Yageo
  • Available: 6,421
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP100JR-73-1R3 Yageo
    KNP100JR-73-1R3 Yageo
    KNP100JR-73-1R3 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP100JR-73-1R3 is described as RES 1.3 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE