KNP100JR-73-18R Yageo
  • Available: 2,216
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP100JR-73-18R Yageo
    KNP100JR-73-18R Yageo
    KNP100JR-73-18R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP100JR-73-18R is described as RES 18 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM