KNP100JR-73-180R Yageo
  • Available: 5,974
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP100JR-73-180R Yageo
    KNP100JR-73-180R Yageo
    KNP100JR-73-180R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP100JR-73-180R is described as RES 180 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN