KNP100JR-73-15R Yageo
  • Available: 5,225
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP100JR-73-15R Yageo
    KNP100JR-73-15R Yageo
    KNP100JR-73-15R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP100JR-73-15R is described as RES 15 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"