KNP100FR-73-390R Yageo
  • Available: 8,304
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP100FR-73-390R Yageo
    KNP100FR-73-390R Yageo
    KNP100FR-73-390R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP100FR-73-390R is described as RES 390 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE