HTM250JR-73-40K Yageo
  • More about HTM250JR-73-40K Yageo
    HTM250JR-73-40K Yageo
    HTM250JR-73-40K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. HTM250JR-73-40K is described as RES 40K OHM 2.5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM