HHV1WSJR-73-10M Yageo
  • More about HHV1WSJR-73-10M Yageo
    HHV1WSJR-73-10M Yageo
    HHV1WSJR-73-10M is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. HHV1WSJR-73-10M is described as RES 10M OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"