HHV-50FR-52-4M99 Yageo
  • Available: 7,875
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HHV-50FR-52-4M99 Yageo
    HHV-50FR-52-4M99 Yageo
    HHV-50FR-52-4M99 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. HHV-50FR-52-4M99 is described as RES 4.99M OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V