HHV-50FR-52-3M Yageo
  • Available: 8,356
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HHV-50FR-52-3M Yageo
    HHV-50FR-52-3M Yageo
    HHV-50FR-52-3M is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. HHV-50FR-52-3M is described as RES 3M OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"