HHV-25JR-52-20K Yageo
  • Available: 14,673
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HHV-25JR-52-20K Yageo
    HHV-25JR-52-20K Yageo
    HHV-25JR-52-20K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. HHV-25JR-52-20K is described as RES 20K OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM