HHV-25FR-52-1M8 Yageo
  • Available: 23,623
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HHV-25FR-52-1M8 Yageo
    HHV-25FR-52-1M8 Yageo
    HHV-25FR-52-1M8 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. HHV-25FR-52-1M8 is described as RES 1.8M OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM