FSP120KB-4R7 Yageo
  • Available: 224
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FSP120KB-4R7 Yageo
    FSP120KB-4R7 Yageo
    FSP120KB-4R7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FSP120KB-4R7 is described as RES 4.7 OHM 1.2W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.