FSM250KB-4R7 Yageo
  • Lead-Time:
  • More about FSM250KB-4R7 Yageo
    FSM250KB-4R7 Yageo
    FSM250KB-4R7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FSM250KB-4R7 is described as RES 4.7 OHM 2.5W 10% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH