FSM250KB-150R Yageo
  • Lead-Time:
  • More about FSM250KB-150R Yageo
    FSM250KB-150R Yageo
    FSM250KB-150R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FSM250KB-150R is described as RES 150 OHM 2.5W 10% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"