FRM200JT-73-33R Yageo
  • More about FRM200JT-73-33R Yageo
    FRM200JT-73-33R Yageo
    FRM200JT-73-33R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FRM200JT-73-33R is described as RES 33 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"