FRM200JR-73-390R Yageo
  • More about FRM200JR-73-390R Yageo
    FRM200JR-73-390R Yageo
    FRM200JR-73-390R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FRM200JR-73-390R is described as RES 390 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH