FRM1WSJR-52-180R Yageo
  • More about FRM1WSJR-52-180R Yageo
    FRM1WSJR-52-180R Yageo
    FRM1WSJR-52-180R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FRM1WSJR-52-180R is described as RES 180 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH