FRM1WSJR-52-10R Yageo
  • More about FRM1WSJR-52-10R Yageo
    FRM1WSJR-52-10R Yageo
    FRM1WSJR-52-10R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FRM1WSJR-52-10R is described as RES 10 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V