FRM100JR-73-27R Yageo
  • More about FRM100JR-73-27R Yageo
    FRM100JR-73-27R Yageo
    FRM100JR-73-27R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FRM100JR-73-27R is described as RES 27 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"