FRM100JR-73-22R Yageo
  • More about FRM100JR-73-22R Yageo
    FRM100JR-73-22R Yageo
    FRM100JR-73-22R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FRM100JR-73-22R is described as RES 22 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM