FRM-25JR-52-510R Yageo
  • More about FRM-25JR-52-510R Yageo
    FRM-25JR-52-510R Yageo
    FRM-25JR-52-510R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FRM-25JR-52-510R is described as RES 510 OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"