FMP4WVJR-73-47K Yageo
  • More about FMP4WVJR-73-47K Yageo
    FMP4WVJR-73-47K Yageo
    FMP4WVJR-73-47K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP4WVJR-73-47K is described as RES 47K OHM 4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.