FMP4WVJR-73-3R9 Yageo
  • More about FMP4WVJR-73-3R9 Yageo
    FMP4WVJR-73-3R9 Yageo
    FMP4WVJR-73-3R9 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP4WVJR-73-3R9 is described as RES 3.9 OHM 4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM