FMP300JR-73-33K Yageo
  • More about FMP300JR-73-33K Yageo
    FMP300JR-73-33K Yageo
    FMP300JR-73-33K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP300JR-73-33K is described as RES 33K OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.